Cumali Kalıp sevenlerin buluşma noktası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cumali Kalıp sevenlerin buluşma noktası...

Cumali hocayı tanımak ayrıcalıktır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çocukken Yapılan Abukluklar

4 posters
YazarMesaj
sevgi__
Modaratör
Modaratör
sevgi__

Çocukken Yapılan Abukluklar Empty
MesajKonu: Çocukken Yapılan Abukluklar   Çocukken Yapılan Abukluklar Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 8:46 pm

tuvalette bağıra bağıra kara sevda adli şarkiyi söylemek, tuvalette arabayla oynayıp klozete düşürmek

tren rayına kaplumbağa koymak. tren yaklaşırken tabi.

bisiklet sürerken hava atcam diye akrobatik hareketler yapmak sonrada kafayı gözü dagıtmak.

ayakkabıları sürekli olaraktan ters giymek.

yollarda yabancı dil konusuyomus gibi yapmak ve konuşulanın daha çok aramaca ye da cinciye(tövbe tövbe) benzediğini bilmemek.

annenin iç diye verdiği sütü lavaboya dökmek fakat döktükten sonra suyla izleri yok etmeyi düşünememek.

salıncakta sallanmakta olan abinin önüne mal gibi koşarak çıkmak ve akabinde sağlam bir salıncak darbesiyle kafayı gözü yarmak suretiyle hastanelik olmak...

sokakta kim daha yükseye işeyecek yarışı yapmak

büyük kardeşler küçük kardeşe vurunca büyük kardesı anneye dövdürmek

yan taraftaki komşularla daha rahat konuşabilmek için duvarda $i$le bir delik açmak ve o delikten yan tarafı gorebiliyo olmak

küçük kardeşin suratına pudra ekip üstüne battaniye kapatmak

tuvalette tuvalet suyuyla oynamak ve üstüne basılıp azar işitmek

bütün geceyi oynanacak oyunu seçmeye çalışarak geçirip aileler evlere giderken
"ama biz daa yeni başlıyorduk" demek

aileler kapıda vedalaşırken "susadım" yada "acıktım" diyerek su içmek / ekmek yemek suretiyle herkesi 10 Dakka kapıda bekletmek

arabada arkadaşın annesi tarafında eve bırakılmaya götürülürken ön koltuklara asılarak arabanın daa yavaş gitmesini sağlamak suretiyle dada çok vakit geçirildini sanmak

yine kuzenle düriye isimli akrabayı arayarak "düt düt düt düt düriye komşu kızı suriye" diye şarkı söylemek

balkonun altından gechenlere ıtınayla bırktırdıgımız fındık kabukları atar ısabet edınce gulerdık

kışın , kar yağdığında , okulların tatil olmasını beklemek.
okul tatil olunca da boş boş evde oturmak , keşke okul olsaydı diye hayıflanmak.

sokaktan bulunan her çeşit hayvanı gizlice eve sokmak

... küçük kardeşe sinirlenip, uyurken belden aşağı bölgesine bir bardak suyu boşaltarak anneye işediğini ispiyonlamak.

tebeşir tozunu silgi kırıntılarıyla karıştırıp "aşk tozu" diye elaleme kakalamaya çalışmak

domatese badidis demek...

balıkları akvaryumdan çıkarıp hava aldırmak , onlara top oynatmak....

toza topraga düsürülen bilimum cukulata,seker,sakiz türevini öpüp tekrar agza atmak.öpünce mikroplarin kaybolacagina inanmak.

kedinin dört ayağının üzerine düşüp düşmediğini görmek için kediyi 4.kattan aşağı atmak.

1.ilkokuldaki su meshur tavuk ve koyun ayagi sayilarindan olusan problemlerden birini cozerken tavuklari 4 ayakli olarak saymak

kafayi balkon demirlerine sikistirmak kulaklar nedeniyle geri cikamamak

sumuklerini yemek

arkadaşların dışarıya cıkamadığı için evde iki sandalyeyeip geçirip ip oynamay açalışmak ve eğer ip çok uzun değilse ipe bastığında sandalyenin üstüne devrilmesi

balkona saklanıp yoldan geçenlere su tabancası ile su sıkmak...

dışarda oynarken yapacak bişey bulamayınca evlerin zillerini çalıp kaçmak ve nedense çok güzel bişey yapıyor gibi heyecanla karışık mutluluk duymak...
https://cumalikalipfan.yetkin-forum.com
buraq_43

MesajKonu: Geri: Çocukken Yapılan Abukluklar   Çocukken Yapılan Abukluklar Icon_minitimePaz Ocak 27, 2008 6:07 pm

taktir ettim seni affraid yeah
mert
Modaratör
Modaratör
mert

MesajKonu: Geri: Çocukken Yapılan Abukluklar   Çocukken Yapılan Abukluklar Icon_minitimeSalı Ocak 29, 2008 1:41 pm

taktir ettim seni benim lafım yeah
sevgi__
Modaratör
Modaratör
sevgi__

MesajKonu: a   Çocukken Yapılan Abukluklar Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 4:01 pm

teşekkür ettim afro
Sümeyye
Admin
Sümeyye

MesajKonu: Geri: Çocukken Yapılan Abukluklar   Çocukken Yapılan Abukluklar Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 10:37 pm

mert demiş ki:
taktir ettim seni benim lafım yeah

Mert hakkaten yaa yanımda deme bi daha dilime dolandı çok sinir olmaya başladım kendime =) hem bak sende sinir oulrsun bi süre sonra biz söylüyoruz diye =P =)
mert
Modaratör
Modaratör
mert

MesajKonu: Geri: Çocukken Yapılan Abukluklar   Çocukken Yapılan Abukluklar Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 5:16 pm

lol! ben kullanırım çünkü patenti bende siz kullanmayın :P

Çocukken Yapılan Abukluklar
1 sayfadaki 1 sayfası