Cumali Kalıp sevenlerin buluşma noktası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cumali Kalıp sevenlerin buluşma noktası...

Cumali hocayı tanımak ayrıcalıktır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cumali Hoca'ya mesajlarınız

4 posters
YazarMesaj
ezgi_06
Admin
ezgi_06

Cumali Hoca'ya mesajlarınız Empty
MesajKonu: Cumali Hoca'ya mesajlarınız   Cumali Hoca'ya mesajlarınız Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 2:59 pm

sevgili üyeler,bu bölümümüzde Cumali Hocamıza iletmek istediğiniz,ona söylemek istediğiniz şeyleri dile getirebilirsiniz...
https://cumalikalipfan.yetkin-forum.com
sevgi__
Modaratör
Modaratör
sevgi__

MesajKonu: a   Cumali Hoca'ya mesajlarınız Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 11:23 pm

cumali hocayı seviyorum çünkü okulumuzdaki en iyi ve en anlayışlı öğretmen.ayrıca sıcak kanlı bi hocamız.
https://cumalikalipfan.yetkin-forum.com
yasin

MesajKonu: Geri: Cumali Hoca'ya mesajlarınız   Cumali Hoca'ya mesajlarınız Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 1:23 am

cumali hocamın bendeki yeri çok ayrıdır.hiç dersine girmemiş olmama rağmen hala kendisiyle görüşürüm.beni kendi öğrencilerden asla ayrı tutmadı,zor zamanlarımızda bize bir baba,bir abi edasıyla yardım etti.dertlerimizi dinledi çok kez,fikirlerini belirtti,içinden çıkamadığımız durumlarda bizi yönlendirdi ve buhranlı zamanlarımızı atlatmamızda çok yarımı dokundu.O sıradan bir öğretmen değildi ve biz o dönemde kendi aramızda CUMALİ BABA derdik ona.nöbetçi olduğu teneffüslerde mutlaka yanında sorunlarını anlatan birisi yada birileri olurdu..mezun olalı 4 sene oldu ve hala cumali hocamla okul bahçesinde konuştuğumuz günleri özlerim.size benden bir tavsiye:o ülkemizde nadir bulunan öğretmenlerden birtanesi ve onun kıymetini bilin.herkese nasip olmaz böyle öğretmenlerden ders almak!öğretmenimizin sadece ders bilgisinden değil;aynı zamanda kişiliğinden,görüşlerinden,deneyimlerinden ve de insanlığından da ders almaya çalışın!ben CUMALİ BABAMI çok seviyorum.bizi tanıştıran RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN hocam..daim öğrenciniz yasin!
@UGUR@

@UGUR@

MesajKonu: Geri: Cumali Hoca'ya mesajlarınız   Cumali Hoca'ya mesajlarınız Icon_minitimeÇarş. Ocak 09, 2008 1:05 pm

madem bu bölümde hocamıza mesajlarımızı ileticeğiz benim tek mesajım şu:
HOCAM SINAV SORULARINIZI BİRAZ DAHA KOLAY SORUN:)
http://www.hayaksi.com

Cumali Hoca'ya mesajlarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-