Cumali Kalıp sevenlerin buluşma noktası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cumali Kalıp sevenlerin buluşma noktası...

Cumali hocayı tanımak ayrıcalıktır

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sahne Kuralları

YazarMesaj
ezgi_06
Admin
ezgi_06

Sahne Kuralları Empty
MesajKonu: Sahne Kuralları   Sahne Kuralları Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 7:27 pm

Bu forum "Merhaba ben x, y yaşındayım, tanıştığımıza memnun oldum" tarzı mesajların atılması için düzenlenmiş değildir.

"Sahne" forumu, yalnızca ve yalnızca başlığı açılan kişiler hakkında "yorum yapmak" veya "bilgi vermek" için mevcuttur. Yani örnek vermek gerekecek olursa, forumdan ziyade bir çeşit üye "sözlüğü" biçminde varolacaktır.

Herkes kendisi için başlık açabilir, bir kişi için sadece 1 başlık açılabilir. Eğer bir kişi yakın arkadaşınızsa onun için başlık açabilirsiniz, ama bu kişinin rızası olmadan kesinlikle yapılamaz. Rıza dışı açılan başlıkların sahipleri, ilgili moderatöre bunu bildirirse açılan başlık silinecek, başlığı açana da uyarı verilecektir.

Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Kuralların yeterince açıklayıcı olmaması ihtimaline karşı örnek mesaj:

1. Başkası için yazıyorsanız:

yazan: özlem
başlık sahibi: gülçin

Msndeki genel tavrı yüzünden sessizliğine çok alıştığınız ve bu yüzden de boş bulduğunuz bir anda ettiği bir lafla sizi şoka sokarak bünyenizi sarsabilecek yapıdaki insansı canlılardan biridir Very Happy (bknz. ben bugün bunu yaşadım Razz ) Ayrıca sitede tanıştığım ilk insandır (her ne kadar bir sonraki muhabbetimiz aylar sonra olsa da Very Happy ). Efendidir, çalışkandır... Kısacası, seviyor sayıyoruz efendim kendisini Very Happy

2. Kendiniz için yazıyorsanız:

yazan: sümeyye
başlık sahibi: ezgi

Eğer iki kelimeyle özetlemek gerekseydi sözcükler şunlar oldu: Çeviri imparatoriçesi. Narnia'dan esinlenerek kendine taktığı sıfatlara, ve bir de utanmadan peşinden koskoca üniversite öğrencilerine(:d) yok chevalier yok maiden diye rütbeler icad etmesine bakmayın. Eğer yüzyüze gelirseniz görürsünüz ki, içindeki manyaklıkları dışa taşmasın diye insanlarla muhatap olurken on kat cila sürmekte, rahtatsızlığını karşısındakinden milim milim çıkartmaktadır. Öğrencidir, güzide üniversitelerimizden birinde çok sevdiği bir alan olan Tarih okumaktadır, hatta 3. sınıfa geçmiştir. Bu aralar dünyaya küstür, bunalım ve depresyon kaynakları artış göstermiştir. Hikaye yazar, ama site işleri yüzünden bitmeye yüz tutmuş hayran hikayesini bir türlü bitiremez. Öykü bekleyen okurlarının evini taşlaması an meselesidir:P
https://cumalikalipfan.yetkin-forum.com

Sahne Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-